מחלקת פחחות וצבע

adanim (65)

מחלקת הפחחות והצבע של אדנים, מרכז שירות פורד מאזדה בפתח תקוה מתמחה בשירותי תיקונים, פחחות וצבע.

המחלקה מתבססת על מכשור טכנולוגי מהמתקדם ביותר, צוות מקצועי והקפדה על שימוש באותם חומרים וטכנולוגיות ששימשו את הרכב בתהליך הייצור. כל שלב ושלב בטיפול נעשה בהתאמה להוראות היצרן. בתום תיקוני הפחחות והצבע, הרכב יוצא חדש, כאילו זה עתה יצא ממפעל היצרן.

אחריות לשנתיים מלאות

בתום הטיפול, הלקוח מקבל אחריות לשנתיים מלאות לכל טיפולי הפחחות והצבע במרכז שירות פורד מאזדה אדנים. מדובר בשירות ייחודי המוענק רק ללקוחות מרכז אדנים.

צוות מקצועי

צוות מחלקת הפחחות והצבע במרכז אדנים הינו צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב, אשר עבר הדרכות והשתלמויות אצל היבואן. הצוות עושה שימוש בחלקים מקוריים, בציוד מתקדם ובידע מקצועי רחב.

ציוד חדשני

הצוות המקצועי עושה שימוש בציוד ומכשור ייעודיים מהמתקדמים ביותר שיש בענף, המבטיחים טיפולים איכותיים ומקצועיים בכל פגיעה ותאונה ברכב.

עם הלקוח מול חברות הביטוח

השירות הניתן במחלקה זו אינו כולל רק טיפול ברכב אלא גם ליווי הלקוח אל מול חברות הביטוח. מכיוון שפגיעות פח וצבע בתאונות מהוות חלק מרכזי בתביעות של חברות הביטוח, נציגי השירות במרכז שירות פורד מאזדה אדנים פועלים עבור הלקוח גם במישור הזה. ליווי הלקוח כולל ייצוג מול חברת הביטוח, טיפול ברכב צד ג’, הפעלת שמאי, ניהול משא ומתן וכו’. מחלקת הפחחות והצבע אחראית על כך שהלקוח יקבל את מלוא השירות, כולל ליווי משפטי מלא בעת הצורך.